• Gratis verzending v.a. €99,-
  • 127.000+ producten
  • Materiaal 14 dagen op zicht
Inloggen
0 € 0,00

Flymo mes l470 47cm as 16mm

Artnr. 512022003
EAN: 7391736975285
Verzonden binnen 2-4 werkdagen
€ 14,69 incl. 21,0 % BTW

Omschrijving

Het betreft hier een flymo mes l470 47cm as 16mm, dit is een origineel product van Flymo.
Met het artikelnummer 512022003.
Normaliter zal dit product binnen 2 werkdagen worden verzonden.

Verwijzingen

Het bovenstaande product is een verbeterde versie, opvolger, vervanger voor onderstaande artikelnummer(s)
Artnr. 512022000
Artnr. 512643405
Artnr. 512643401
Artnr. 512643403
Artnr. 512643404
Artnr. 512031301