• Gratis verzending v.a. €99,-
  • 127.000+ producten
  • Materiaal 14 dagen op zicht
Inloggen
0 € 0,00

Wingnut

Artnr. 512793167
EAN: 7391883296660
Verzonden binnen 2-4 werkdagen
€ 2,77 incl. 21,0 % BTW

Omschrijving

Het betreft hier een wingnut, dit is een origineel product van Husqvarna parts.
Met het artikelnummer 512793167.
Normaliter zal dit product binnen 2 werkdagen worden verzonden.

Verwijzingen

Het bovenstaande product is een verbeterde versie, opvolger, vervanger voor onderstaande artikelnummer(s)
Artnr. 512793164
Artnr. 512793168
Artnr. 512793169
Artnr. 513767901
Artnr. 513767903
Artnr. 516857009
Artnr. 516857011
Artnr. 516870411
Artnr. 516874607
Artnr. 516857007
Artnr. 516832907
Artnr. 516850707
Artnr. 516857012
Artnr. 516832912
Artnr. 514806701

Dit artikel is geschikt voor

Husqvarna

Model Categorie Bouwjaar
DUO TRIMMER Bosmaaiers / Trimmers / Motorzeisen 1990 jan, 1991 mei, 1992 feb
JET 46 R Gazonmaaiers 1995 mrt, 1997 apr
JET 46 R TECUMSEH Gazonmaaiers 1996 jan
JET 48 BRIGGS & STRATTON Gazonmaaiers 1995 feb
JET 48 BRIGGS & STRATTON, TECUMSEH Gazonmaaiers 1996 jan
JET 48 KD TECUMSEH Gazonmaaiers 1996 jan
LB 146P Gazonmaaiers 2018 jan
LB 246PI Gazonmaaiers 2018 jan
LB146 Gazonmaaiers 2016 jan
M46 Gazonmaaiers 2004 jan
MASTER 43RC Gazonmaaiers 1994 feb, 1995 nov
MASTER 46 Gazonmaaiers 1995 jan, 1997 apr, 1998 mei, 1999 feb, 2000 apr, 2001 mrt, 2002 apr
MASTER 46 BRIGGS & STRATTON, TECUMSEH Gazonmaaiers 1996 jan
MASTER 46 WITH HEAT SHIELD Gazonmaaiers 2003 jan
MASTER 46 WITHOUT HEAT SHIELD Gazonmaaiers 2003 jan
R43 Gazonmaaiers 2004 jan
R43S Gazonmaaiers 2004 jan
R43SE Gazonmaaiers 2004 jan
R50S Gazonmaaiers 2004 jan
R50SV Gazonmaaiers 2004 jan
R50SVBBC Gazonmaaiers 2004 jan
R50SVE Gazonmaaiers 2004 jan
ROYAL 43 Gazonmaaiers 1995 aug, 1996 apr, 1997 apr, 1998 mei, 2001 mrt, 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 43 S Gazonmaaiers 1995 aug, 1997 apr, 1998 mei, 2001 mrt, 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 43 SE Gazonmaaiers 1995 aug, 1996 apr, 1997 apr, 1998 mei, 2001 mrt, 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 43EL Gazonmaaiers 1995 aug, 1997 apr, 1998 mei, 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 43ELS Gazonmaaiers 1997 apr, 1998 mei, 2000 apr, 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 46 Gazonmaaiers 1997 apr, 1998 mei, 1999 feb, 2000 apr, 2001 mrt
ROYAL 46 BRIGGS & STRATTON Gazonmaaiers 1996 jan
ROYAL 46 S Gazonmaaiers 1998 mei, 1999 feb, 2000 apr, 2001 mrt
ROYAL 46 SE Gazonmaaiers 1999 mei, 2000 apr, 2001 mrt
ROYAL 46 TECUMSEH Gazonmaaiers 1996 jan
ROYAL 46EL Gazonmaaiers 1996 jan
ROYAL 46RC Gazonmaaiers 1996 apr
ROYAL 47 Gazonmaaiers 1997 jan
ROYAL 47 BRIGGS & STRATTON Gazonmaaiers 1996 jan
ROYAL 47RC Gazonmaaiers 1996 apr, 1997 feb, 2000 apr, 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 47S Gazonmaaiers 1997 jan, 1998 mei, 1999 feb, 2001 mrt
ROYAL 47S BRIGGS & STRATTON Gazonmaaiers 1996 jan
ROYAL 47SE Gazonmaaiers 1997 jan, 1998 mei
ROYAL 47SE BRIGGS & STRATTON Gazonmaaiers 1996 jan
ROYAL 48 BRIGGS & STRATTON Gazonmaaiers 1995 mrt, 1995 mrt, 1996 jan, 1996 nov
ROYAL 48 BRIGGS & STRATTON USA Gazonmaaiers 1996 apr
ROYAL 48 S BRIGGS & STRATTON Gazonmaaiers 1996 mrt
ROYAL 48 S KAWASAKI Gazonmaaiers 1995 mrt
ROYAL 48 SE BRIGGS & STRATTON Gazonmaaiers 1996 mrt
ROYAL 49 S Gazonmaaiers 1998 mei
ROYAL 49 S BBC Gazonmaaiers 2001 mrt
ROYAL 49S Gazonmaaiers 1998 jun, 1999 feb, 2000 apr, 2001 mrt
ROYAL 49S BBC Gazonmaaiers 2000 apr
ROYAL 49S, BBC Gazonmaaiers 1999 feb
ROYAL 49SC Gazonmaaiers 1999 feb, 1999 jul, 2000 apr
ROYAL 49SC VARIABLE SPEED Gazonmaaiers 2001 mrt
ROYAL 49SE Gazonmaaiers 1998 mei, 1998 jun, 1999 feb, 2000 apr, 2001 mrt
ROYAL 50S Gazonmaaiers 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 50SBBC Gazonmaaiers 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 50SE Gazonmaaiers 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 53 Gazonmaaiers 2000 apr
ROYAL 53 USA Gazonmaaiers 2003 jan, 2003 jan
ROYAL 53S Gazonmaaiers 2001 mrt, 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 53S EUROPE Gazonmaaiers 1995 feb, 1996 jan, 1996 nov, 1998 nov
ROYAL 53S USA Gazonmaaiers 1998 nov, 1998 nov
ROYAL 53S USA & CANADA Gazonmaaiers 1995 feb, 1996 jan
ROYAL 53SE Gazonmaaiers 2001 mrt, 2002 apr, 2003 jan
ROYAL 53SE EUROPE Gazonmaaiers 1995 feb, 1996 jan, 1996 nov, 1998 nov

Jonsered

Model Categorie Bouwjaar
346 M Gazonmaaiers 1995 jan
348 S Gazonmaaiers 1995 jan
400 S Gazonmaaiers 1996 jan, 1997 jan
446 EL Gazonmaaiers 1995 jan
446 R Gazonmaaiers 1995 jan
446 RD Gazonmaaiers 1995 jan
500 BAT Gazonmaaiers 2002 apr
500 EL Gazonmaaiers 1996 jan, 1997 jan, 1998 mei
500 M Gazonmaaiers 1998 mei, 1999 feb, 2002 apr
500 R Gazonmaaiers 1998 mei
500 RD Gazonmaaiers 1996 jan, 1997 jan, 1998 mei
500 RDESV Gazonmaaiers 1998 mei
500 RSV Gazonmaaiers 1998 mei
560 R Gazonmaaiers 1999 feb, 2000 apr, 2002 apr
560 RD Gazonmaaiers 1999 feb, 2000 apr, 2001 mrt, 2002 apr
560 RDE Gazonmaaiers 2001 mrt, 2002 apr
580 RD Gazonmaaiers 1999 feb, 2000 apr, 2001 mrt, 2002 apr
580 RD, BBC Gazonmaaiers 2000 apr, 2002 apr
580 RDE Gazonmaaiers 1999 feb, 2000 apr, 2001 mrt, 2002 apr
LM 2146 C Gazonmaaiers 2003 jan
LM 2146 CD Gazonmaaiers 2003 jan
LM 2146 CDE Gazonmaaiers 2003 jan
LM 2146 M Gazonmaaiers 2003 jan, 2008 nov, 2013 sep, 2016 jan, 2018 apr
LM 2148 CMD Gazonmaaiers 2003 jan
LM 2148 CMDE Gazonmaaiers 2003 jan

McCulloch

Model Categorie Bouwjaar
M46-120 M CLASSIC Gazonmaaiers 2018 apr
M46-125 M Gazonmaaiers 2016 jan, 2016 nov, 2018 apr