• Gratis verzending v.a. €99,-
  • 127.000+ producten
  • Materiaal 14 dagen op zicht
Inloggen
0 € 0,00

Kap basisstation

Artnr. 510059704
EAN: 7391736304696
Verzonden binnen 2-4 werkdagen
€ 45,13 incl. 21,0 % BTW

Snelle verzending

Review score 9.3

14 dagen op zicht

Omschrijving

Het betreft hier een kap basisstation, dit is een origineel product van Husqvarna.
Met het artikelnummer 510059704.
Normaliter zal dit product binnen 2 werkdagen worden verzonden.

Verwijzingen

Het bovenstaande product is een verbeterde versie, opvolger, vervanger voor onderstaande artikelnummer(s)
Artnr. 510059702
Artnr. 505347702
Artnr. 510059701
Artnr. 535137401
Artnr. 535137902
Artnr. 535137901
Artnr. 535124801
Artnr. 505347701

Dit artikel is geschikt voor

Gardena

Model Categorie Bouwjaar
R160 Automower 2013 jun, 2014 jan, 2015 jan

Husqvarna

Model Categorie Bouwjaar
220 AC Automower 2008 feb, 2008 mei, 2008 jun, 2009 feb, 2010 jan, 2011 jan, 2012 dec, 2013 jun, 2014 jan, 2015 jan
230 ACX Automower 2007 mei, 2007 jul, 2008 feb, 2008 mei, 2009 feb, 2010 jan, 2011 jan, 2012 dec
260 ACX Automower 2009 aug, 2010 feb, 2011 feb
265 ACX Automower 2012 dec, 2013 jun, 2014 jan, 2015 jan
AUTOMOWER G2 Automower 2003 aug, 2005 mrt, 2005 nov, 2006 jun
SOLAR HYBRID Automower 2008 dec, 2009 nov, 2011 jan, 2012 jan, 2013 jun, 2014 jan