• Gratis verzending v.a. €99,-
  • 127.000+ producten
  • Materiaal 14 dagen op zicht
Inloggen
0 € 0,00
Nieuw

Husqvarna koolborstel + houder set

Artnr. 581058507
Verzonden binnen 5 werkdagen
€ 42,35 incl. 21,0 % BTW

Persoonlijk advies

Winkel in Hoenderloo

Omschrijving

Het betreft hier een husqvarna koolborstel + houder set, dit is een origineel product van Husqvarna.
Met het artikelnummer 581058507.
Normaliter zal dit product binnen 5 werkdagen worden verzonden.

Verwijzingen

Het bovenstaande product is een verbeterde versie, opvolger, vervanger voor onderstaande artikelnummer(s)
Artnr. 581058505
Artnr. 581086803
Artnr. 506225804
Artnr. 506225802
Artnr. 506098402
Artnr. 581058503

Dit artikel is geschikt voor

Husqvarna

Model Categorie Bouwjaar
DM280 Construction Products 2010 mei, 2012 jan
DM330 Construction Products 2009 apr
DM340 Construction Products 2009 jun, 2010 mei, 2012
K 4000 Doorslijpers 2018 mrt, 2018 mrt
K 4000 Cut-n-Break Doorslijpers 2018 feb, 2018 mrt
K3000 Doorslijpers 2008 mei, 2009 mei
K3000 Cut-n-Break Doorslijpers 2008 mei, 2009 mei, 2013 jun
K3000 Electric Doorslijpers 2007 jan
K3000 VAC Doorslijpers 2011 jan, 2011 jan, 2012 jan, 2012 jan
K3000 WET Doorslijpers 2008 mei, 2008 mei, 2009 mrt, 2009 mrt, 2009 mei, 2009 mei, 2012 jan, 2012 jan